Govorilne ure


V popoldanskem času so govorilne ure samo po dogovoru s profesorjem in skupne govorilne ure, ki so določne s šolskim koledarjem.
    URNIK 1   URNIK 2   URNIK 3   URNIK 4
    starši   dijaki   starši   dijaki   starši   dijaki   starši   dijaki
 
 

Adžič Nataša

učiteljica angleščine in francoščine
  pet 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11. 25   čet 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   pon 8.50 - 9.35   pon 9.40 - 10.25
 

Bizjak Alenka

učiteljica zgo., org. OIV, svet. delavka
  sre 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25   pon 8.50 - 9.35   čet 9.40 - 10.25   čet 8.50 - 9.35   pet 9.40 - 10.25   čet 10.40 - 11.25   pet 10.40 - 11.25
 

Brlogar Aljoša

učitelj matematike
  pet 8.50 - 9.35   pon 9.40 - 10.25   pet 11.30 - 12.15   sre 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25
 

Bukovšek Marko

učitelj angleščine in antropologije
               
 

Dačić Mišo

učitelj filozofije
  pon 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   čet 8.50 - 9.35
 

Dermota Tatjana

učiteljica matematike
  tor 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 11.30 - 12.15   sre 9.40 - 10.25   pet 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25
 

Dolinar Lojze

učitelj psihologije
  pet 12.20 - 13.05   pon 8.50 - 9.25   sre 11.30 - 12.15   sre 12.20 - 13.05   pon  8.50 - 9.35   pon 9.40 - 10.25   pet 13.10 - 13.55   pet 12.20 - 13.05
 

Flajnik Petra

učiteljica kemije
  sre 9.40 - 10.25   čet11.30 - 12.15   pet 8.00 - 8.45   tor 9.40 - 10.25   tor 8.00 - 8.45   pet 9.40 - 10.25   tor8.50 - 9.35   tor9.40 - 10.25
 

Gorenec Martin

učitelj športne vzgoje
  čet 12.20 - 13.05   čet 13.10 - 13.55   čet 12.20 - 13.05   čet 13.10 - 13.55   čet 12.20 - 13.05   čet 13.10 - 13.55   čet 12.20 - 13.05   čet 13.10 - 13.55
 

Grošelj Sonja Lidija

učiteljica psihologije
  pon10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25
 

Heredero Zorzo David

tuji učitelj
               
 

Hribar Mitja

učitelj angleščine
  čet 11.30 - 12.15   pon 10.40 - 11.25   tor 8.50 - 9.35   sre 10.40 - 11.25   pet 10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25
 

Hudovernik Barbara

učiteljica kemije
  pet 12.20 - 13.05   sre 13.10 - 13.55   pet 12.20 - 13.05   sre 13.10 - 13.55   pet 12.20 - 13.05   sre 13.10 - 13.55   pet 12.20 - 13.05   sre 13.10 - 13.55
 

Jerkovič Nataša

učiteljica športne vzgoje
  sre 8.50 - 9.35   pet 13.10 - 13.55   sre 8.50 - 9.35   pet 13.10 - 13.55   sre 8.50 - 9.35   pet 13.10 - 13.55   sre 8.50 - 9.35   pet 13.10 - 13.55
 

Jesenovec Ana

učiteljica slovenščine
  tor 8.50 - 9.35   sre 10.40 - 11.25   tor 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   sre9.40 - 10.25   četr. 9.40 - 10.25  
 

Jocif Justina

učiteljica športne vzgoje
  tor 13.10 - 13.55   pet 10.40 - 11.25   tor 12.20 - 13.05   pet 10.40 - 11.25   tor 13.10 - 13.55   pet 10.40 - 11.25   tor13.10 - 13.55   pet 10.40 - 11.25
 

Kapus Helena

učiteljica mat.
  tor 8.50 - 9.35   pet 9.40 - 10.25   tor 8.50 - 9.35   pet 9.40 - 10.25   pet 8.50 - 9.35   pet 9.40 - 10.25   tor 8.50 - 9.35   pet 10.40 - 11.25
 

Kejžar mag. Bogdan

učitelj matematike
  pon 8.50 - 9.35   pet 9.40 - 10.25   sre 8.50 - 9.35   tor 10.40 - 11.25   pet 8.00 - 8.45   pon 10.40 - 11.25   tor 8.00 - 8.45   sre 10.40 - 11.25
 

Kne Nataša

koordintorica mednarodne mature, CAS, učiteljica filozofije,TOK, organizator OIV
  sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25
 

Kodek Biba

učiteljica angleščine
  sre 8.05 - 8.50   tor 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   pet9.40 - 10.25   sre10.40 - 11.25  
 

Košir dr. Petra

učiteljica bio.
  pet 12.20 - 13.05   pet 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   sre 8.50 - 9.35   sre 8.50 - 9.35   pet 9.40 - 10.25
 

Kovač Bernarda

učiteljica angleščine in španščine
  tor 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 11.25   tor 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 11.25   tor 10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25   tor 10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25
 

Kranjc Zevnik Mojca

učiteljica umetnostne zgodovine in likovne vzgoje
  pon 8.45 - 9.30   čet 13.50 - 14.35   pet 9.35 - 10. 25   čet 13.50 - 14.35   pet 9.35 - 10.25   čet 13.50 - 14.35   pon 11.30 - 12.15   čet 13.50 - 14.35
 

Križaj Smrdel mag. Helena

učiteljica geografije
  čet 10.40 - 11.25   tor 13.10 - 13.55   tor 10.40 - 11.25   tor 13.10 - 13.55   čet 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   tor 10.25 - 11.25   pon 9.40 - 10.25
 

Kukec Vanda

učiteljica biologije
  čet 11.30 - 12 - 15   čet 8.50 - 9.35   pon 10.40 - 11.25   pon11.30 - 12.15   čet 8.50 - 9.35   čet 11.30 - 12.15   čet 8.50 - 9.35   čet11.30 - 12.15
 

Kušar Barbara

učiteljica matematike
  čet 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   pon 8.50 - 9.35   čet 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25
 

Lapuh Andrej

učitelj geografije
  sre 10.40 - 11.25   čet 12.20 - 13.05   čet 8.50 - 9.35   čet10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25   sre 12.20 - 13.05   pon 8.50 - 9.35   tor 11.30 - 12.15
 

Lenaršič Bernarda

učiteljica slovenščine
  sre 8.50 - 9.35   čet 9.40 - 10.25   sre 8.50 - 9.35   čet 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10 - 25   pet 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10 - 25   pet 10.40 - 11.25
 

Logar Barbka

učiteljica slovenščine
  sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25   tor 10.40 - 11.25
 

Lokar Mojca

učiteljica matematike
  pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   pon 11.30 - 12.15   pet 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25
 

Lušina Basaj Martina

učiteljica slovenščine
  pon 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25
 

Mali Janez

učitelj športne vzgoje, CAS
  tor 10.50 - 11.30   čet 11.45 - 12.20   tor 10.50 - 11.30   pet 10.40 - 11 - 20   tor 10.50 - 11.30   čet 11.45 - 12.20   tor 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 10.25
 

Markič Gašper

učitelj zgodovine
  sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   tor 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25
 

Mohar Tatjana

učiteljica kemije
  pon 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25
 

Oblak Marjeta

učiteljica glasbe, porodniški dopust
               
 

Ogris mag. Oliver

učitelj fizike
  pon 8.50 - 9.35   pon 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   pon 8.50 - 9.35   pon 8.50 - 9.35   pon 9.40 - 10.25   pon 8.00 - 8.45   pon 9.40 - 10.25
 

Omejec Anita

učiteljica nemščine
  čet, 9.40 - 10.25   tor, 10.40 - 11.25   sre, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   sre, 10.40 - 11.25   pon, 12.20 - 13.05   sre, 10.40 - 11.25
 

Osterman Barbara

učiteljica kemije
               
 

Ovsenek Nina

učiteljica kit., vodja Konfuc. učilnice
  pon 9.40 - 10.25   pon 11.30 - 12.15   sre 11.30 - 12.15   sre 12.20 - 13.05   tor 10.40 - 11.25   tor 11.30 - 12.15   čet 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25
 

Perko Janja

učiteljica slovenščine
  sre 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   toe 9.40 - 10.25
 

Pertot Matjaž

učitelj matematike
  tor 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25   tor 11:30 - 12:15   sre 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25   sre 11.30 - - 12.15   tor 10.40 - 11.25
 

Petrič Urša

učiteljica biologije
  pon 11.30 - 12.15   tor 11.30 - 12.15   pon 9.40 - 10.25   sre 11.30 - 12.15   pon 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25
 

Pokorn Janez

laborant za fiziko
               
 

Povšin Dubravica Mojca

učiteljica angleščine
  sre 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 11.25   čet 8.00 - 8.45   tor 10.40 - 11.25   pet 8.00 - 8 - 45   sre 10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25   pet 11.30 - 12.15
 

Pretnar Eva

svetovalna delavka
               
 

Pritekelj Bibijana

laborantka za kem in organizatorka prehrane
               
 

Resnik Sonja

učiteljica nemščine
  čet 9.40 - 10.25   pet 9.40 - 10.25   et. 11.30 - 12.25   10.40 - 11.25   tor 10.40 - 11.25   pet10.40 - 11.25   tor11.30 - 12.25   sr.10 - 40 - 11.25
 

Rozman Simona

učiteljica nem.
  tor 8.50 - 9.35   sre 12.15 - 13.00   tor 8.50 - 9.35   sre 13.10 - 13.55   pet 10.40 - 11.25   pet 13.10 - 13.55   pet 10.40 - 11.25   pet 13.10 - 13.55
 

Rozmus Daša

učiteljica fizike
  pet 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 11.25   sre 8.00 - 8.45   sre 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 8.00 - 8.45   sre 9.40 - 10.25
 

Sajovic Rado

učitelj športne vzgoje
  tor 13.10 - 13.55   pon 13.10 - 13.55   tor13.10 - 13.55   pon 13.10 - 13.55   tor 13.10 - 13.55   pon 13.10 - 13.55   tor 13.10 - 13.55   pon 13.10 - 13.55
 

Shrestha Tatjana

učiteljica angleščine
  tor 11:30 - 12:15   pon 11:30 - 12:15   sre 9:40 - 10:25   pon 11:40 - 12:15   tor 10:40 - 11:25   pet 9:40 - 10:25   sre 9:40 - 10:25  
 

Škufca Katarina

učiteljica španščine
  tor 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25
 

Šmid Erik

učitelj glasbe
  tor 11.30 - 12.15   čet 11.30 - 12.15   tor 8.50 - 9.35   tor 10.40 - 11.25   tor 12.20 - 13.05   čet 10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25   pet 12.20 - 13.05
 

Šmigoc Metoda

učiteljica matematike
  pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   pet 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25
 

Šorli Mihael

učitelj slovenščine
  sre 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   pet 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   čet 12.20 - 13.05   sre 10.40 - 11.25   sre 11.30 - 12.15   pon 11.30 - 12.15
 

Štremfelj Marija

učiteljica biologije
  tor 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   tor 800 - 8.45   sre 9.40 - - 10.25   sre 10.40 - 11.25   pet 9:40 - 10:25   tor 8.50 - 9.35   tor 9.40 - 10.25
 

Švara doc. dr. Desanka

učiteljica zgodovine in nemščine, koordinatorica CAS
  čet 8.00 - 8.45   pet 8.50 - 9.35   sre 13.10 - 13.55   čet 8.00 - 8.45   tor 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   tor 11.30 - 12.15   sre 10.40 - 11.25
 

Tomford William John Nicholas

učitelj ang., TOK, tuji učitelj
  pet 8.00 - 8.45   pon 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   pet 12.20 - 13.05   pet 8.00 - 8.45   pon 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   pet 12.20 - 13.05
 

Tsigarida Vasilija

učiteljica kemije
  tor 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   sre 8.00 - 8.45   pet 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25   pet 10.40 - 11.25
 

Turel Jasna

laborantka za biologijo
               
 

Urbanc Boris

učitelj športne vzgoje
  sre 8.50 - 9.35   sre 8.50 - 9.35   sre 8.50 - 9.35   sre 8.50 - 9.35   sre 8.50 - 9. 35   sre 8.50 - 9.35   sre 8.50 - 9.35   sre 8.50 - 9.35
 

Varjačič Tanja

učiteljica soc., ped. in svetovalna delavka
  sre14.00 - 15.00   pon 9.40 - 10.25   sre14.00 - 15.00   pon 9.40 - 10.25   sre 14.00 - 15.00   pon 9.40 - 10.25   sre 14.00 - 15.00  
 

Veber Marjan

učitelj geografije
  pon 9.40 - 10.25   sreda 11.30 - 12.15   pon 9.40 - 10.25   pet 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   pon 11.30 - 12.15
 

Veldin Patricija

učiteljica zgodovine
  pon 10.40 - 11.25   sreda 10.40 - 11.25   pon 11.30 - 12.15   tor 11.30 - 12.15   pon 11.30 - 12.15   sre 11.30 - 12.15   sre 11.30 - 12.15  
 

Vencelj Marija Maruša

učiteljica biologije
  pon 12.20 - 13.05   pet 13.10 - 13.55   pon 9.40 - 10.25   čet 12.20 - 13.05   pon 8.00 - 8.45   tor 10.40 - 11.25   čet 8.00 - 8.45   pet 11.30 - 12.15
 

Vrbinc mag. Zdenka

učiteljica informatike in tajnica šolske maturitetne komisije
  sre 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   tor 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25
 

Žalohar dr. Jure

učitelj fizike
  pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   pon 12.20 - 13.05   pon 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   pon 8.50 - 9.35   tor 9.40 - 10.25
 

Zalokar Maja

učiteljica kemije
               
 

Zelič Mojca

učiteljica zgodovine
  pon 12.20 - 13.05   tor 14.00 - 14.45   čet 9.40 - 10.25   tor 13.10 - 14.05   pet 9.40 - 10.25   tor 13.10 - 14.05   pet 8.00 - 8.45   pet 10.40 - 11.25
 

Žepič Mateja

učiteljica informatike
  sre 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25   pet 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 11.25   pet 8.50 - 9.35   sre 9.40 - 10.25   sre 8.50 - 9.35   sre 9.40 - 10.25
 

Zevnik Primož

učitelj slovenščine
               
 

Zupan Dejan

učitelj fizike
  pon 10.40 - 11.25   sre 8.50 - 9.35   pon 10.40 - 11.25   pon 11.30 - 12.15   pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   pon 11.30 - 12.15
 

Zupan Ivanka

učiteljica soc., ped.
  sre 8.00 - 8.45   pon 11.30 - 12.15   sre 8.00 - 8.45   pon 10.40 - 11.25   pon 8.00 - 8.45   tor 10.40 - 11.25   pon 8.50 - 9.35  
 

Zupanc dr. Darko

učitelj fizike
  po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru
 

Zupančič Logar Neža

učiteljica ruščine
  čet 8.00 - 8.45   čet 8.50 - 9.35   čet 9.40 - 10.25   tor 11.30 - 12.15   pet 8.00 - 8.45   tor 10.40 - 11.25   tor 11.30 - 12.15   pet 10.40 - 11.25