Kranjski gimnazijci uspešno v naslednji krog


07.12.2015

Na gorenjskem  srednješolskem tekmovanju v nogometu smo se fantje z dvema zmagama uvrstili v nadaljnje tekmovanje.

 

Avtor: Nejc Končan iz 3. f

 

V sredo, 2. 12. 2015, se je na Biotehniški šoli Naklo odvijalo tekmovanje v nogometu. Tekmovanja so se poleg naše šole udeležile še ekipe: Šolski center Škofja Loka, Šolski center Kranj in gostitelji. Ekipe so se med seboj potegovale za napredovanje v finale gorenjskega tekmovanja.  Najprej smo se pomerili z ekipo iz Škofje Loke, ki je veljala za eno izmed boljših. Vedeli smo, da bo pot do zmage težka, zato smo bili dodatno motivirani.  Začeli smo slabo, saj smo takoj prejeli zadetek, ki pa nas ni ustavil. Fantje smo na igrišču pokazali borbenost in željo po zmagi. Že v prvem polčasu smo izenačili. V drugem polčasu  smo z izvrstno igro povedli in zmagali z rezultatom 2 : 1. V drugo tekmo smo se podali bolj sproščeno, zato smo imeli z nasprotnikom nekaj težav. Naš nasprotnik je bil tokrat Šolski center Kranj. Kljub manjšim težavam smo tekmo varno pripeljali do konca z zmago 2 : 0. Čeprav smo odšli na tekmovanje z močno oslabljeno ekipo, smo se izkazali odlično. Po sistemu tekmovanja smo se v finale Gorenjske uvrstili mi in Šolski center Škofja Loka. Pod vodstvom Alana Kovačiča smo našo šolo zastopali: Andraž Logar; Anže Šmajd, Gašper Šenk, Jakob Uranič, Klodian Ademaj, Nik Rakovec, Urban Gantar in Nejc Končan.   
         
   

Uporabne povezave

2018 2019 2020
november december januar
p t s č p s n
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Sledite Gimnaziji Kranj na:
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Sodelujemo z:


Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies).  Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogocajo deljenje vsebin.
Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste sprejeli vse piškotke.
Ne strinjam se