Govorilne ure


V popoldanskem času so govorilne ure samo po dogovoru s profesorjem in skupne govorilne ure, ki so določne s šolskim koledarjem.
    URNIK 1   URNIK 2   URNIK 3   URNIK 4
    starši   dijaki   starši   dijaki   starši   dijaki   starši   dijaki
 
 

Adžič Nataša

učiteljica angleščine in francoščine
  sre 10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   pon 8.00 - 8.45   pon 8.00 - 8.45
 

Bizjak Alenka

učiteljica zgo., CAS, org. OIV, projekt
  pet 8.50 - 9.35   čet 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25
 

Brlogar mag. Aljoša

učitelj matematike
  čet 8.50 - 9.35   čet 10.40 - 11.25   sre 8.50 - 9.35   sre 8.00 - 8.45   sre 8.50 - 9.35   sre 10.40 - 11.25   sre 8.50 - 9.35   pon 10.40 - 11.25
 

Bukovšek Marko

učitelj ang., ant.
  pon 8.50 - 9.35   pon 8.50 - 9.35   pon 8.50 - 9.35   pon 8.50 - 9.35   čet 8.50 - 9.35   čet 8.50 - 9.35   čet 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25
 

Dačić Mišo

učitelj fil., vodja Konfu. uč.
  tor 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   pon 11.30 - 12.15   tor 10.40 - 11.25   tor 11.30 - 12.15
 

Dermota Tatjana

učiteljica matematike
  tor 11.30-12.15   tor 9.40-10.25   sre 8.00-8.45   pet 9.40-10.25   pon 9.40-10.25   sre 10.40-11.25   pon10.40 - 11.25   pet 10.40 - 11.25
 

Dolinar Lojze

učitelj psih., ped.
  pon 12.20 - 13.05   pon 13.10 - 13.55   tor 8.50 - 9.35   tor 9.40 - 10.25   sre 8.50 - 9.35   sre 9.40 - 10.25   tor 10.40-11.25   tor 11.30 - 12.15
 

Flajnik Petra

učiteljica kemije
               
 

Gašperlin Eva

svet. delavka, org. izob. odra., org. prehrane
  pon 8.00 - 8.45   sre 8.00 - 8.45   pon 8.00 - 8.45   sre 8.00 - 8.45   pon 8.00 - 8.45   sre 8.00 - 8.45   pon 8.00 - 8.45   sre 8.00 - 8.45
 

Gorenec Martin

učitelj športne vzgoje
  tor 9.40 - 10.25   čet 12.20 - 13.05   tor 9.40 - 10.25   čet 12.20 - 13.05   tor 9.40 - 10.25   čet 12.20 - 13.05   tor 9.40 - 10.25   čet 12.20 - 13.05
 

Grošelj Sonja Lidija

učiteljica psihologije
  tor 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   sre 8.50 - 9.35   sre 8.50 - 9.35   sre 10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25
 

Heredero Zorzo David

tuji učitelj
               
 

Hribar Mitja

učitelj angleščine
  sre 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25   pet 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   tor 10.40 - 11.25
 

Hribovšek Martina

laborantka kem.
  po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru
 

Hudovernik Barbara

učiteljica kemije
  sre 8.50 - 9.35   sre 8.50 - 9.35   sre 8.00 - 8.45   sre 8.00 - 8.45   pet 8.00 - 8.45   pet 8.00 - 8.45   sre 8.00 - 8.45   sre 8.00 - 8.45
 

Jerkovič Nataša

učiteljica športne vzgoje
  sre 8.50 - 9.35   čet 12.20 - 13.00   sre 8.45 - 9.35   čet 12.20 - 13.00   sre 8.45 - 9.35   čet 12.20 - 13.00   sre 8.45 - 9.35   čet 12.20 - 13.00
 

Jesenovec Ana

učiteljica slovenščine
  čet 9.40 - 10.25   čet 8.50 - 9.35   čet 10.40 - 11.30   čet 8.50 - 9.35   sre 8.00 - 8.45   čet 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25
 

Jocif Justina

učiteljica športne vzgoje
  pon 12.20 - 13.05   tor 11.30 - 12.15   sre 10.40 - 11.25   pon 8.00 - 8.45   pet 10.40 - 11.25   čet 11.30 - 12.15   sre 10.40 - 11.25   čet 11.30 - 12.15
 

Kapus Helena

učiteljica mat.
  čet 10.40 - 11.25   tor 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25   tor 9.40 - 10.25
 

Kne Nataša

koordintorica MM, CAS, učiteljica fil.,TOK, organizator OIV
               
 

Kodek Biba

učiteljica angleščine
  čet 9.40 - 10.25   pet 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25
 

Košir dr. Petra

učiteljica bio.
  sre 8.50 - 9.35   pet 9.40 - 10.25   tor 8.50 - 9.35   sre 8.50 - 9.35   pon 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   tor 13.10 - 13.55   pet 10.40 - 11.25
 

Kovač Bernarda

učiteljica angleščine in španščine
  sre 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   tor 11.30 - 12.15   sre 10.40 - 11.25   tor 11.30 - 12.15   sre 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25
 

Kranjc Zevnik Mojca

učiteljica um. zgo., lik. vzg.
  čet 8.50 - 9.35   pon 13.55 - 14.40   čet 8.50 - 9.35   pon 13.55 - 14.40   čet 8.50 - 9.35   pon 13.55 - 14.40   tor 8.50 - 9.35   pon 13.55 - 14.40
 

Križaj Smrdel mag. Helena

učiteljica geografije
  tor 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   sre 8.00 - 8.45   pet 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25
 

Kukec Vanda

učiteljica biologije
  pon 10.40 - 11.25   tor 13.10 - 13.55   pon 11.30 - 12.15   tor 11.30 - 12.15   to 9.40 - 10.25   čet 12.20 - 13.05   pon 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25
 

Kušar Barbara

učiteljica matematike
  tor 8.00 - 8.45   tor 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   pon 8.50 - 9.35   pet 10.40 - 11.25   pon 8.50 - 9.35  
 

Lapuh Andrej

učitelj geo., ped.
  pon 10.40 - 11.25   pon 8.00 - 8.45   čet 8.45 - 9.35   čet 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25   čet 12.20 - 13.05   čet 10.40 - 11.25   pet 8.00 - 8.45
 

Lenaršič Bernarda

učiteljica slovenščine
  pon 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25
 

Logar Barbka

učiteljica slovenščine
  tor 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25  
 

Lokar Mojca

učiteljica matematike
  tor 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   čet 10.40 - 11.25   tor 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25
 

Lušina Basaj Martina

učiteljica slovenščine
  sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25
 

Mali Janez

učitelj športne vzgoje, CAS
  pon 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25
 

Markič Gašper

učitelj zgodovine
  pon 9.40 - 10.25   čet 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   pon 11.30 - 12.15   pon 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25
 

Mohar Tatjana

učiteljica kemije
  tor 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25
 

Oblak Marjeta

učiteljica glasbe, porod.
               
 

Ogris mag. Oliver

učitelj fizike
  pon 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25   pon 8.50 - 9.35   pon 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   čet 8.50 - 9.35
 

Omejec Anita

učiteljica nemščine
               
 

Ovsenek Nina

učiteljica kit., vodja Konfuc. učilnice
  pon 7.10 - 7.55   pon 8.00 - 8.45   pon 7.10 - 7.55   pon 8.00 - 8.45   pon 7.10 - 7.55   pon 8.50 - 9.35   pon 7.10 - 7.55   pon 8.00 - 8.45
 

Perko Janja

učiteljica slovenščine
  pon 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25
 

Pertot Matjaž

učitelj matematike
  sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 8.50 - 9.35   sre 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25
 

Petrič Urša

učiteljica biologije
  čet 11.30 - 12.15   čet 10.40 - 11.25   čet 11.30 - 12.15   čet 10.40 - 11.25   čet 11.30 - 12.15   čet 10.40 - 11.25   čet 11.30 - 12.15   čet 10.40 - 11.25
 

Pokorn Janez

laborant za fiziko
  po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru
 

Povšin Dubravica Mojca

učiteljica angleščine
  tor 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25   pet 10.40 - 11.25   tor 9.40 - 10.25   čet 10.40 - 11.25
 

Resnik Sonja

učiteljica nemščine
  tor 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   tor 8.50 - 9.35   pon9.40 - 10.25   pon 8.50 - 9.35   čet 9.40 - 10.25
 

Rozman Simona

učiteljica nem.
  tor 10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25   sre 13.05 - 13.50   pon 12.20 - 13.00   pet 10.25 - 11.00   sre 12.15 - 13.00   pet 8.45 - 9.00
 

Rozmus Daša

učiteljica fizike
  pet 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 11.25   čet 12.20 - 13.05   pet 10.40 - 11.25   tor 8.50 - 9.35   pon 11.30 - 12.15   pon 8.00 - 8.45   pon 10.40 - 11.25
 

Sajovic Rado

učitelj športne vzgoje
  sre 13.10 - 13.55   pon 12.20 - 13.05   sre 13.10 - 13.55   pon 12.20 - 13.05   sre 13.10 - 13.55   pon 12.20 - 13.05   sre 13.10 - 13.55   pon 12.20 - 13.05
 

Shrestha Tatjana

učiteljica angleščine
  tor 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   tor 9.40 -10.25   čet 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   pet 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25
 

Škufca Katarina

učiteljica španščine
  čet 11.30 - 12.15   tor 10.40 - 11.25   čet 11.30 - 12.15   sre 10.40 - 11.25   čet 11.30 - 12.15   sre 10.40 - 11.25   čet 11.30 - 12.15   čet 10.40 - 11.25
 

Šmid mag. Erik

učitelj glas.
  pon 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   čet 11.30 - 12.15   čet 11.30 - 12.15   sre 12.20 - 13.05   sre 12.20 - 13.05
 

Šmigoc Metoda

učiteljica matematike
  čet 9.40 - 10.25   pet 9.40 - 10.25   čet 10.40 - 11.25   pet 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 11.25
 

Šorli Mihael

učitelj slovenščine
  pon 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25   pon 11.30- 12.15   tor 9.40-10.25   pet 12.20 - 13.05   tor 9.40-10.25   pet 9.40-10.25   pon 10.40 - 11.25
 

Štremfelj Marija

učiteljica biologije
  tor 10.40 - 11.25   čet 08.50 - 09.35   tor 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25   tor 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25
 

Tomford William John Nicholas

učitelj ang., TOK, tuji učitelj
  pon 8.00 - 8.45   tor 11.30 - 12.15   tor 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25   pon 8.50 - 9.35   čet 9.40 - 10.25   pon 8.50 - 9.35   čet 9.40 - 10.25
 

Triler Barbara

učiteljica nem.
  pet 8.00 - 8.45   pon 9.40 - 10.25   tor 8.00 - 8.45   pon 9.40 - 10.25   pet 8.00 - 8.45   pon 9.40 - 10.25   pon 8.50 - 9.35   pon 8.00 - 8.45
 

Tsigarida Vasilija

učiteljica kemije
  pon 8.50 - 9.35   tor 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   sre 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25   čet 10.40 - 11.25   pet 9.40 - 10.25
 

Turel Jasna

laborantka za biologijo
  po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru
 

Urbanc Boris

učitelj športne vzgoje
  sre 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25
 

Varjačič Tanja

učiteljica soc., ped. in svetovalna delavka
  pon 8.45 - 9.35   tor 8.45 -9.35   pon 8.45 - 8.35   tor 8.45 - 9.35   pon 8.45 - 9.35   tor 8.45 - 9.35   pon 8.45 - 9.35   tor 8.45 - 9.35
 

Veber Marjan

učitelj geografije
  sre 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25
 

Veldin Patricija

učiteljica zgodovine
  pon 10.40 - 11.25   pon 11.30 - 12.15   tor 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25   tor 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25   čet 12.20 - 13.05   tor 8.00 - 08.45
 

Vencelj Marija Maruša

učiteljica bio., CAS
  pon 08.50 - 09.35   tor 11.30 - 12.15   pon 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   pon 11.30 - 12.15   pon 09.40 - 10.25   čet 08.50 - 09.35   sre 13.10 - 13.55
 

Vrbinc mag. Zdenka

učiteljica inf., tajnica ŠMK
  čet 9.40 - 10.25   čet 8.50 - 9.35   čet 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   čet 8.50 - 9.35   čet 9.40 - 10.25   čet 8.50 - 9.35
 

Žalohar dr. Jure

učitelj fizike
               
 

Zalokar Maja

učiteljica kemije
  pon 9.40 - 10.25   pon 9.40 - 10.25   pon 12.20 - 13.05   pon 12.20 - 13.05   čet 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25   pon 10.40 - 11.25  
 

Zelič Mojca

učiteljica zgodovine
               
 

Žepič Mateja

učiteljica informatike
  sre 8.50 - 9.35   sre 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   tor 10.40 - 11.25   sre 9.40 - 10.25   tor 8.50 - 9.35   tor 9.40 - 10.25
 

Zevnik Primož

učitelj slovenščine
  tor 9.40 - 10.25   tor 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   sre 9.40 - 10.25   tor 11.30 - 12.15   tor 11.30 - 12.15   tor 11.30 - 12.15   tor 11.30 - 12.15
 

Zupan Dejan

učitelj fizike
  tor 10.40 - 11.25   čet 9.40 - 10.25   pet 9.40 - 10.25   pet 10.40 - 11.25   pon 9.40 - 10.25   čet 9.40 - 10.25   pon 10:40 - 11:25   čet 10:40 - 11:25
 

Zupan Ivanka

učiteljica soc., ped.
  pon 8.50 - 9.35              
 

Zupanc dr. Darko

učitelj fizike
  po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru
 

Zupančič Logar Neža

učiteljica ruš., tajnica ŠMK
  pet 8.00 - 8.45   tor 10.40 - 11.25   pon 10.40 - 11.25   sre 10.40 - 11.25   pet 8.00 - 8.45   sre 11.30 - 12.15   pet 8.00 - 8.45   tor 8.50 - 9.35